Privatumo politika

Vilniaus lopšelis – darželis „Gudrutis“ (Toliau – Darželis) informuoja, kad darželio interneto tinklapyje yra naudojami slapukai (Cookies). Techniniai slapukai yra reikalingi interneto tinklalapio funkcionalumui bei statistikai. Slapukai renka tik anoniminę informaciją, kuri neleidžia identifikuoti Jūsų asmens tapatybės. Surinkta anoniminė statistinė informacija gali būti perduota trečiosioms šalims.

Darželio interneto tinklalapyje gali būti nuorodų į kitus interneto tinklalapius bei socialinius tinklus. Darželis nėra atsakinga už trečių šalių interneto tinklalapius kurių nuorodos gali būti paskelbtos interneto tinklalapyje, jų skelbiamą turinį bei taikomą privatumo politiką. Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui: video failai, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Jūs turite teisę ištrinti bei blokuoti slapukus savo kompiuteryje. Šiuos veiksmus galite atlikti savo interneto naršyklėje.

Įstaigos asmens duomenų apsaugos informacija