Monthly Archives: gegužės 2016

Spektaklis „Jūros dugno istorija”

Š. m. gegužės 13 d. lopšelyje-darželyje prasidėjo vaikų išlydėjimo į mokyklą šventės. Ta proga „Pelėdžiukų” grupės vaikai savo tėveliams parodė spektaklį „Jūros dugno istorija”. Dalinamės šventės įspūdžiais.

jūros dugno istorija

Vilniaus lopšelis-darželis „Gudrutis“ skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo pedagogų pareigoms užimti.

Vilniaus lopšelis-darželis „Gudrutis“ skelbia atranką  ikimokyklinio ugdymo pedagogų  pareigoms užimti:  0,75 etato nuo rugpjūčio mėn. pastoviam darbui, 1 etatui nuo rugsėjo mėn. laikinam darbui(laike motinystės atostogų) , ugdomoji kalba – lietuvių.

Konkursas vykdomas pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Reikalavimai pretendentams:

1.Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas edukologijos srityje  su ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija.

2.Gebėjimas dirbti IKT;

3.Meilė vaikams.

3.Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio bei priešmokyklinio amžiaus vaikais, jų tėveliais, bendradarbiais.

Pretendentai į auklėtojo pareigybę, privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Gyvenimo aprašymą.

Pretendentai, atitinkantys  atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną, kasdien nuo 9.00 iki 16.30 val.

Dokumentai pateikiami: Vilniaus lopšeliui-darželiui „Gudrutis“, siunčiant elektroniniu paštu: rastine@gudrutis.vilnius.lm.lt. arba registruotu laišku: Trakų g. 12  LT – 01132 Vilnius.

Telefonas pasiteirauti: 8-5 262 8805.

Informacija apie konkursą skelbiama: www.vilnius.lt , www.ldb.lt, www.gudrutis.vilnius.lm.lt .

Poezijos pavasaris

Vilniaus lopšelyje-darželyje „Gudrutis” vyko kasmetinis „Poezijos pavasaris”. Šiais metais poezijos šventėje „Jorė žemę atrakino” vaikučiai eilėraščius ne  tik deklamavo, bei ir inscenizavo.

(daugiau nuotraukų http://www.gudrutis.vilnius.lm.lt/?page_id=205)

20160503_103727