Monthly Archives: kovo 2018

Trakų lopšelio-darželio ,,Ežerėlis” vaikų viešnagė Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Gudrutis”

Kovo 22 dieną vykdant bendradarbiavimo projektą Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Gudrutis” svečiavosi Trakų lopšelio-darželio ,,Ežerėlis” bendruomenė. Vaikai susipažino ir vieni kitus pasveikino pasirodymais. Po pasirodymų, pažaidimų priešmokyklinio ugdymo ,,Bitučių” grupėje vaikai svečiams surengė ekskursiją po Vilniaus senamiestį.

Trakų lopšelio-darželio ,,Ežerėlis” bendruomenė, vykdant bendrą projektą ,,Vaikai – vaikams” pakvietė Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gudrutis” vaikus į svečius gegužės mėnesį.

Teato festivalis Vilniaus lopšelyje-darželyje ,,Rasa”

2018 m. kovo 20 dieną Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gudrutis”  ugdytiniai dalyvavo teatro festivalyje ,,Rasos lašelis”, kurį organizavo Vilniaus lopšelis-darželis ,,Rasa”. Priešmokyklinio ugdymo ,,Bitučių” grupės vaikai vaidino spektaklį ,,Miegančioji gražuolė”.   Pasirodymą vaikas padėjo parengti meninio ugdymo pedagogė Eglė Miškinienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Jonienė.