Monthly Archives: balandžio 2018

Poezijos pavasaris 2018

Šių metų balandžio 26 dieną Vilniaus apskrities viešojoje Adomo Mickevičiaus bibliotekoje vyko ,,Poezijos pavasaris 2018″ skirtas poeto Martyno Vainilaičio kūrybai.  Renginį organizavo bendradarbiaudami  Vilniaus lopšelis-darželis ,,Gudrutis” ir A. Mickevičiaus biblioteka. Dalyvavo dailininkė Sofija Vainilaitienė, Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro edukacinių projektų koordinatorė Sofija Jonaitytė. Poeto Martyno Vainilaičio eiles deklamavo Vilniaus lopšelių-darželių ,,Gudrutis” ir ,,Pagrandukas” ugdytiniai, bei Vilniaus Vytės Nemunėlio mokyklos mokiniai. Dalyviai buvo pagerbti padėkos raštas, medaliais, kuriuos sukūrė Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gudrutis” ugdytinių tėvelis Tadas Zuzevičius ir  Martyno Vainilaičio eilėraščių knygelėmis, kurias dovanojo leidykla ,,Žara”.